• слайд 1
  • слайд 2
  • слайд 3
Березівська селищна рада

Регламент ради

Затверджено рішенням другої сесії  Березівської селищної ради 

сьомого скликання від 27.11.2015 р.

                                           

РЕГЛАМЕНТ

роботи Березівської селищної ради сьомого скликання

(далі — Регламент)

 

   Відповідно до Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” Березівська селищна рада є представницьким виборним органом місцевого самоврядування, яка складається з депутатів і наділяється правом представляти інтереси територіальної громади – жителів селища Березівка та приймати від її імені рішення, самостійно вирішувати питання місцевого значення. Березівська селищна рада діє тільки на підставі, в межах повноважень та у способи, що передбачені Конституцією і законами України, іншими законодавчими актами і власними рішеннями.

   РОЗДІЛ І. Порядок роботи селищної ради

   Стаття 1.

   Березівська селищна рада проводить свою роботу сесійно. Сесії складаються з пленарних засідань ради, а також засідань постійних комісій ради.

   Стаття 2.

   Сесії селищної ради скликає селищний голова.

   Рішення про скликання сесії ради доводиться до відома депутатів і населення селища не пізніше як за 10 днів до сесії, а у виняткових випадках — не пізніше як за день до сесії, із зазначенням часу скликання, місця проведення та основних питань, які передбачається внести на розгляд ради. Інформація про це публікується на офіційній веб-сторінці Березівської селищної ради.

   Позачергову сесію скликає селищний голова за вимогою не менше як третини депутатів від загального складу ради, за власною ініціативою, пропозицією постійної комісії або виконкому селищної ради.

   Пропозиції та обґрунтування щодо необхідності скликання позачергової сесії подаються у письмовій формі селищному голові з переліком питань, що пропонуються для розгляду.

   Рішення про скликання позачергової сесії приймається впродовж трьох днів після отримання пропозиції.

   Питання, що планово вносяться на розгляд сесії, готуються виконавчим комітетом і потім обговорюються в постійних комісіях.

   Питання порядку денного сесії попередньо розглядаються в постійних комісіях.

   Стаття 3.

   Реєстрація депутатів і запрошених, які прибули на сесію, ведеться секретарем селищної ради, а у разі його відсутності секретарем сесії, починається за 15 хвилин до початку сесії і триває протягом роботи сесії. Підсумки реєстрації головуючий доводить до відома  ради.

   Сесія є правомочною, якщо в її пленарному засіданні бере участь більше половини депутатів від загального складу ради, а саме 8 депутатів.

 

Завантажити


счетчик посещений